Чим ми займаємося ?
350+
тварин врятовано
100+
котиків знайшли собі нові домівки
48
кошенят народилось у притулку
150
вольєрів побудовано
50+
собак вибрали нову домівку
67
тварин повернулось до хазяїв
500+
щеплень зроблено
3000+
прогулянок з волонтерами
Про нас

Хто ми? Люди, які рятують звірів, що постраждали від війни. Чому? Тому що ми не змогли пройти повз. Махатма Ганді казав: "Велич і моральний прогрес нації можна виміряти тим, як ця нація ставиться до тварин. І коли нашу країну охопила війна, ми точно знали, що рятувати треба не лише людей, а й наших братів менших.

Історія нашої огранізації розпочалася з притулку для тварин, евакуйованих із Київської області після деокупації. Київський Політехнічний інститут щедро надав нам приміщення на безоплатній основі, а друзі та волонтери за кілька діб в екстреному режимі змонтували перші вольєри. Стояла холодна недобра весна 2022-го року, і з варварськи зруйнованих Ірпеня, Гостомеля та Бучі ми везли десятки котів та собак. Голодних, хворих, але – живих. Хтось сховався від бомбардування і загубився, когось кинули в метушні, когось не змогли чи не встигли взяти із собою. Вони чекали кілька місяців, і вони дочекалися.

Ми назвали свій притулок "Хатуль Мадан" - "Кіт вчений" - адже наші перші підопічні врятувалися у стінах Політехнічного інституту. За місяць складське приміщення заповнилося. Нявкали кішки, гавкали собаки. Хтось чекав на зустріч зі старими господарями, хтось шукав нових. У вольєрах народжувалися кошенята – пухнасті діти війни. Ми навчалися на своїх помилках, нам допомагали волонтери та чудові організації, люди зі всієї України та за її межами. Притулок збагатився "вченими" кошенятами та цуценятами. Сотні історій проходили через наші стіни. Сумних, страшних та радісних.

Ми могли б залишитися маленьким притулком, але коли навкруги біда, найкраще, що ти можеш зробити, - постаратися допомогти. Так народилося Громадське об'єднання "Хатуль Мадан".

Наразі наш притулок у Києві знаходиться на вулиці М.Амосова, 9. Тут ми приймаємо кішок та собак, врятованих із зон бойових дій. Притулок відкритий 24/7, і ми раді гостям та волонтерам у будь-який день.

Наше завдання – допомогти звірям, які постраждали від війни в Україні. Ми займаємося евакуацією та порятунком тварин із зон активних бойових дій та окупованих територій, лікуванням та рилаштуванням кішок та собак у нові родини. На даний момент ми евакуювали і передали старим і новим господарям понад 150 тварин. І ми продовжуватимемо рятувати наших беззахисних тварин стільки, скільки знадобиться.

Документація
Офіційна іформація

ГО "Хатуль Мадан" створена у Києві в 2022 році.

Швидка допомога тваринам
  • Завантажте додаток Приват24 на pb.ua/apps
  • Увійдіть у додаток та натисніть
  • Відскануйте QR-код
Допоможіть нам реалізувати ці проекти
Допомогти