Собака Дакота*

У жовтні 2022 року притулок "Хатуль Мадан" разом з породною спільнотою власників амбуллі вивіз з Бучі виснажених худих собак розплідника American Gangsters Kennel у Київ. Історія цього розплідника повна трагедій. Над розумінням, пошуком причин та винуватців останньої працює поліція.

Під час окупації Бучі загинула власниця розплідника, Таня. Від того часу Максиму, її чоловікові, допомагали люди з усієї України - грошима, кормом. Пропонували забрати собак, але він не віддавав. У дім, кажуть, не пускав. Реальної кількості собак і умов, в яких вони утримувалися, ніхто не бачив.

Весь цей час Максим вів красивий інстаграм. За літо 2022 року встиг собак пов'язати, народилися цуценята. Усі вони були вже продані.

Коли наприкінці жовтня батьки покійної Тані не могли три дні додзвонитися, вони приїхали до Максима, відкрили двері й побачили пекло. Мертві собаки в одних клітках. Виснажені скелети в інших. Мертві цуценята у пакеті під батареєю.

Чому? Як? Хата повна пакетів з кормом. Собаки у тісних клітках.

Вісім собак поїхали на перетримку до притулку "Хатуль Мадан". Двох собак та двох цуценят, які вижили, забрали на перетримку. На жаль, малюки загинули.

Усі собаки, що вижили, успішно прилаштовані в нові дома.

Поділитися проектом
Інші пухнастики
Кішка Лисичка*, 10 років Кішка Лисичка*, 10 років

Евакуація з Лисичанська, літо 2022 року

...
🏡
Я вже дома
Кішка Персик, 3 роки Кішка Персик, 3 роки

Доля не балувала кішку Персик. Врятована з Бородянки навесні 2022 року, Персик хвора на лейкоз і вірусний імунодефіцит кішок.
...

🏡
Я вже дома
Cобака Корі* Cобака Корі*
...
🏡
Я вже дома
Допомогти